Griovimo derbio žaidimai

Žaidimai: 90 paskutinį kartą pridėta 2026 m. spalio 12 d.

8.7
Scrap Metal 2 — nemokamas žaidimas internete Scrap Metal 2
9.6
Online Car Destruction Simulator 3D — nemokamas žaidimas internete Online Car Destruction Simulator 3D
9.1
Rocket Soccer Derby — nemokamas žaidimas internete Rocket Soccer Derby
9.1
Cars Destruction King — nemokamas žaidimas internete Cars Destruction King
9.4
BMG: Ragdoll Car Race — nemokamas žaidimas internete BMG: Ragdoll Car Race
9.4
Car Destruction King — nemokamas žaidimas internete Car Destruction King
7.7
Zombie Derby 2022 — nemokamas žaidimas internete Zombie Derby 2022
8.2
Bimka Drive - Smash Cars into Splinters! — nemokamas žaidimas internete Bimka Drive - Smash Cars into Splinters!
8
Car Simulator Arena — nemokamas žaidimas internete Car Simulator Arena
7.8
Monster Truck Game — nemokamas žaidimas internete Monster Truck Game
9
Death Race — nemokamas žaidimas internete Death Race
8
Demolition Derby Car Crash — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Car Crash
9
CCG Car Crash Game — nemokamas žaidimas internete CCG Car Crash Game
7.5
SmashMetal: Car Wrek Wars — nemokamas žaidimas internete SmashMetal: Car Wrek Wars
7.5
Demolition Derby Life — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Life
10
Horse Racing Derby Quest — nemokamas žaidimas internete Horse Racing Derby Quest
10
RealDerby: Royal battle on the car — nemokamas žaidimas internete RealDerby: Royal battle on the car
6.7
Max Crusher 2 - Destruction Drift and Racing! — nemokamas žaidimas internete Max Crusher 2 - Destruction Drift and Racing!
9.3
Zombie Derby Blocky Roads — nemokamas žaidimas internete Zombie Derby Blocky Roads
8.9
Horse Derby Racing — nemokamas žaidimas internete Horse Derby Racing
7.5
Truck Slam — nemokamas žaidimas internete Truck Slam
9.2
Cars Derby Arena — nemokamas žaidimas internete Cars Derby Arena
6.7
Car Eats Car 3D — nemokamas žaidimas internete Car Eats Car 3D
8.1
Car Collision Master — nemokamas žaidimas internete Car Collision Master
8.3
Madness Cars Destroy — nemokamas žaidimas internete Madness Cars Destroy
8.3
Bear vs Humans — nemokamas žaidimas internete Bear vs Humans
9.2
Demolition Derby Derby — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Derby
10
Demolish Derby — nemokamas žaidimas internete Demolish Derby
8.6
Demolition Derby Racing — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Racing
9
Tower Takedown: China — nemokamas žaidimas internete Tower Takedown: China
9.4
Xtreme Demolition Arena Derby — nemokamas žaidimas internete Xtreme Demolition Arena Derby
8.6
Demolotion Derby — nemokamas žaidimas internete Demolotion Derby
9.1
Quad Bike Derby Stunts — nemokamas žaidimas internete Quad Bike Derby Stunts
9.2
Extreme Car Battle Demolition Derby — nemokamas žaidimas internete Extreme Car Battle Demolition Derby
7.5
Derby Riding Race 3d — nemokamas žaidimas internete Derby Riding Race 3d
8.8
Derby Car Racing Stunt — nemokamas žaidimas internete Derby Car Racing Stunt
9.2
Xtreme Offroad Truck 4x4 Demolition Derby — nemokamas žaidimas internete Xtreme Offroad Truck 4x4 Demolition Derby
10
Derby Destruction Simulator — nemokamas žaidimas internete Derby Destruction Simulator
9.2
Real Car Demolition Derby — nemokamas žaidimas internete Real Car Demolition Derby
9.2
Demolition Cartoon Car Crash Derby — nemokamas žaidimas internete Demolition Cartoon Car Crash Derby
8.6
Demolition Derby Car Arena — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Car Arena
10
Car vs Zombie Derby — nemokamas žaidimas internete Car vs Zombie Derby
10
Urban Derby Stunt And Drift — nemokamas žaidimas internete Urban Derby Stunt And Drift
8.7
Crazy Demolition Derby V1 — nemokamas žaidimas internete Crazy Demolition Derby V1
9.3
Max Crusher Crazy Destruction and Car Crashes — nemokamas žaidimas internete Max Crusher Crazy Destruction and Car Crashes
6.7
Last Garage: Zombie Road — nemokamas žaidimas internete Last Garage: Zombie Road
6.7
Derby Car War Arena — nemokamas žaidimas internete Derby Car War Arena
7.1
Derby Car Smash Challenge — nemokamas žaidimas internete Derby Car Smash Challenge
10
Demolition Derby Crash Cars — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Crash Cars
8.1
Extreme Road — nemokamas žaidimas internete Extreme Road
8.3
Bumper Car Demolition Race — nemokamas žaidimas internete Bumper Car Demolition Race
10
Demolition Derby Car 3d — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Car 3d
8.5
Car Demolition Derby Racing Mobile — nemokamas žaidimas internete Car Demolition Derby Racing Mobile
10
Xtreme Demolition Arena Derby 2022 — nemokamas žaidimas internete Xtreme Demolition Arena Derby 2022
9.2
Crazy Demolition Derby — nemokamas žaidimas internete Crazy Demolition Derby
9.3
Buggy Demolition Derby 2022 — nemokamas žaidimas internete Buggy Demolition Derby 2022
8.2
Demolition Derby Crash Racing — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Crash Racing
9.1
Derby Racing — nemokamas žaidimas internete Derby Racing
8.7
School Bus Demolition Derby — nemokamas žaidimas internete School Bus Demolition Derby
8.7
Demolition Derby Challenger — nemokamas žaidimas internete Demolition Derby Challenger

Griovimo derbio žaidimai

Gražūs automobiliai, greitis, adrenalinas — visa tai kelia pavojų, todėl lenktynių sportas yra neįtikėtinai populiarus visame pasaulyje. Ne visi gali prisijungti prie jo realiame pasaulyje, tačiau lenktynių žaidimai leidžia tai padaryti. Nenuostabu, kad jie taip pat turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Važiuokite prabangiais automobiliais, mėgaukitės įdomiais nuotykiais, tyrinėkite įvairius pasaulio regionus sėdėdami prie telefono ar kompiuterio ekrano. Nelaimingi atsitikimai lenktynių trasose yra dažni, nes viršijus greitį transporto priemonė nevaldoma. Ir net jei esi geras vairuotojas, nėra garantijos, kad tavęs nenutrenks kas nors kitas. Tai nelaimingi atsitikimai, o įprastose varžybose jų stengiamasi išvengti, tačiau yra ir tų drąsuolių, kurie pasiruošę tai padaryti tyčia. Jiems yra atskiras konkursas, vadinamas demolition derby. Į jį įtraukiami drąsūs ir stiprūs, o tikslas – ne pirmajam pasisekti, o bent išgyventi. Kadangi tokios sporto šakos pavojingos gyvybei, o automobiliai – nepigūs, juos sunku įžvelgti vaidmeniniame gyvenime. Tačiau galite juo visiškai mėgautis žaidimų erdvėje. Mūsų svetainėje yra daug įdomių Demolition Derby žaidimų ir jie yra labai įvairūs. Pagrindinis skirtumas tarp — yra transporto rūšis: čia galite rinktis nuo paprastų automobilių iki neįtikėtinai brangių ir gražių sportinių automobilių. Taip pat bėgiais galite važiuoti sunkvežimiais, traktoriais ar mokykliniais autobusais. Renkantis reikėtų koncentruotis ne tiek į galią, greitį ar grožį, kiek į kūno jėgą, nes jis priims visą krūvį. Jūs turite ne tik važiuoti aplinkui, bet ir pulti priešus, išstumti juos iš kelio, padaryti didžiulę žalą ir daryti viską, kad jie kuo greičiau ištrūktų iš lenktynių. Tą patį padarys ir jūsų priešininkai, todėl svarbu, kad jūsų automobilis būtų patvarus. Už kiekvieną pergalę būsite apdovanoti ir galėsite aprūpinti savo automobilį papildomais šarvais, skydais ar atnaujinti ginklus. Pagrindinis jūsų tikslas — yra paversti automobilį mirtinu ginklu, ir čia jūs tikrai pasinaudosite visomis Demolition Derby lenktynių teikiamomis galimybėmis. Internetiniai žaidimai Demolition Derby kviečia tyrinėti vietas, kurias tik nedaugelis yra matę realiame gyvenime. Dykumos, kalnai, kanjonai ar ugnikalnis — kuo pavojingesnis reljefas, tuo įdomesnės bus jūsų lenktynės ir tuo vertingesnis bus prizas už jas. Visų, ieškančių laisvalaikio ir galimybės atsipalaiduoti, prašome atsitraukti nuo ekrano, nes Demolition Derby žada dinamišką siužetą, kuris neleis atsipalaiduoti nė minutei. Jie tikrai sukurti ekstremalaus sporto mėgėjams, kurie nori rizikuoti ir neįsivaizduoja gyvenimo be adrenalino antplūdžio. Stulbinanti grafika ir puiki muzika tikrai padės pabėgti nuo realybės ir gerai praleisti laiką.

DUK — Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra geriausi Griovimo derbio žaidimai, kuriuos verta žaisti šiuo metu?

Įvertinimus rašo patys žaidėjai — tai Griovimo derbio žaidimai su aukščiausiais balais. Nemokamai ir be diegimo:

  1. Scrap Metal 2 — 8.7/10 (53)
  2. Online Car Destruction Simulator 3D — 9.6/10 (52)
  3. Rocket Soccer Derby — 9.1/10 (137)
  4. Cars Destruction King — 9.1/10 (46)
  5. BMG: Ragdoll Car Race — 9.4/10 (34)

Kokie yra nauji Griovimo derbio žaidimai internete?

Paskutiniai pridėti Griovimo derbio žaidimai, patys šviežiausi viršuje:

  1. Last Garage: Zombie Road — 2026 m. spalio 12 d.
  2. Derby Car War Arena — 2026 m. rugsėjo 9 d.
  3. Derby Car Smash Challenge — 2026 m. rugsėjo 5 d.
  4. Car Eats Car 3D — 2026 m. rugpjūčio 27 d.
  5. Truck Slam — 2026 m. gegužės 26 d.

Kokie yra populiarūs nemokami Griovimo derbio žaidimai internete?

Šiuos Griovimo derbio žaidimai SGameS dabar atidaro dažniausiai. Nemokamai, tiesiai naršyklėje:

  1. Car Destruction King
  2. Bimka Drive - Smash Cars into Splinters!
  3. Madness Cars Destroy
  4. CCG Car Crash Game
  5. Derby Riding Race 3d